Forside Kontakt

Generelt
Hovedkontoret:

post@su.no
+47 21 93 33 50

Postadresse:
Sosialistisk Ungdom
Hagegata 22, 0653 Oslo

Faks: +47 21 93 33 01

Spørsmål om SU:
Maren Skovly

post@su.no
+47 21 93 33 50

Maren hjelper deg med:

  • Medlemsskap
  • Spørsmål om økonomi, frifond, reiseregning og reise

Pressehenvendelser:
Andreas Sjalg Unneland

andreas.sjalg@su.no
+47 : 93 88 34 64

Leder
Andreas Sjalg Unneland

93883464
andreas.sjalg@su.no

Andreas er 24 år og kommer fra Fjell i Hordaland. Han er folkevalgt for SV i Fjell kommune. Han har tidligere vært leder for studentlaget til SU i Bergen og vært ansvarlig for de folkevalgte i SU. Han har arbeidet som valgkamp- og organisasjonssekretær for Bergen SV.

Generalsekretær
Aila Emilie Kamaly

99443274
aila@su.no

Aila er 23 år og kommer fra Gjøvik i Oppland. Hun har tidligere vært lokallagsleder i Gjøvik, Land og Toten SU, fylkesleder og landsstyrerepresentant for Oppland SU og medlem av SUs skoleringsutvalg. Hun har sittet i sentralstyret siden 2015 og var SUs feministiske leder 2016-2018.

1. nestleder
Synnøve Kronen Snyen

99434779
synnove@su.no

Synnøve er 22 år og kommer fra Oppegård i Akershus. Hun har vært leder i Follo SU, og nestleder og leder i Akershus SU. Hun har sittet i internasjonalt utvalg i SU, og er nå kommunestyrerepresentant for SV i Oppegård.

2. nestleder
Helga Hustveit

94836260
helga@su.no

Helga er 23 år og kommer fra Eidsvoll. Hun har tidligere vært regional representant for Østblokka, sittet i miljøpolitisk utvalg, og vært miljøpolitisk leder i sentralstyret. Hun studerer miljø- og utviklingsstudier ved NMBU.

1. Vara til AU og Internasjonal leder
Alexander Fossen Lange

93845458
alexander@su.no

Alexander er internasjonal leder i SU og har tidligere sittet i landsstyret, vært nestleder i Akershus SU og sittet i internasjonalt utvalg. Han har en bachelorgrad i internasjonale studier og tar nå en mastergrad i historie.

2. vara til AU og feministisk leder
Maria Bonita Igland

92650306
maria.bonita@su.no

Maria Bonita er 19 år gammel og kommer fra Bergen. Hun har sittet i Hordaland SUs fylkesstyre, og vært landsstyrerepresentant i to år og medlem av feministisk utvalg. Maria har også vært mobiliseringsansvarlig for SUs sommerfestival 2018.

Miljløpolitisk leder
Guro Aasaaren

46674942
guro@su.no

Guro er 20 år, studerer statsvitenskap på UIO og kommer fra Lillesand i Aust-Agder. Hun har tidligere vært regional for Cuba, leder av studentlaget i Oslo, LS-representant og fylkesleder i Aust-Agder, og lokallagsleder for Arendal og Grimstad SU. Hun har også sittet to perioder i miljøpolitisk utvalg.

Faglig leder
Balder Alvær Olafsen

47462520
balder@su.no

Balder er 20 år og er født i Oslo. Han startet sitt engasjement i Bærum SU og ble senere leder der. De siste to årene har han vært fylkesleder for Akershus og sittet i internasjonalt utvalg. Balder har også vært landsstyrerepresentant og sitter i arbeidsutvalget til Fagforbundets tannhelsekampanje.

Sentralstyremedlem
Sarah Lilleberg Safavifard

41285203
sarah@su.no

Sarah er 20 år og kommer fra Oslo. Hun har tidligere vært leder i Oslo SU og nestleder i Østkanten SU. Sarah er instruktør i feministisk selvforsvar og sitter nå i styret i Gamle Oslo SV

Sentralstyremedlem
Jon Machlik

95724320
jon@su.no

Jon er 22 år og fra Tromsø. Han har sittet som regional for Isødet og økonomiansvarlig for Troms SU.

Sentralstyremedlem
Luka Andrine Hansen Dyrnes

41352096
luka@su.no

Luka er 19 år gammel og kommer fra Tøyen i Oslo. Hun har tidligere sittet i miljøpolitisk utvalg, vært landsstyrerepresentant og leder av Oslo SU.

Sentralstyremedlem
Rikke Smisetfoss Sørdahl

92625661
rikke@su.no

Rikke Sørdahl er 19 år kommer fra Sunndal Kommune i Møre og Romsdal. Hun har tidligere vært leder for Sunndal SU, fylkesleder samt landsstyrerepresentant for Møre og Romsdal SU.

Sentralstyremedlem
Oda Amalie Kise Hjertstrøm

90245564
oda.amalie@su.no

Oda Amalie er 25 år og kommer fra Sauherad i Telemark. Hun er tidligere fylkesleder i Buskerud og Nord-Trøndelag Sosialistisk Ungdom, og har vært regional fadder for både Cuba og Midgard. Hun har også vært nestleder i Trøndelag SU.


Isødet

Isødet består av Nordland, Troms og Finnmark

Faddere i sentralstyret:

Sarah Lilleberg Safavifard
41285203
sarah@su.no

Jon Machlik
95724320
jon@su.no

Regional fadder:

Johanne Østengen
91 85 32 48
isodet@su.no


Vestunionen

Vestunionen består av Sogn og Fjordane, Hordaland og Rogaland

Faddere i sentralstyret:

Oda Amalie Kise Hjertstrøm
90245564
oda.amalie@su.no

Balder Alvær Olafsen
47462520
balder@su.no

Regional fadder:

Kristin Storhaug
90 02 55 40
vestunionen@su.no


Østblokka

Østblokka består av Oppland, Hedmark, Akershus, Oslo og Østfold

Faddere i sentralstyret:

Rikke Sørdahl
92625661
rikke@su.no

Helga Hustveit
94836260
helga@su.no

Regional fadder:

Ane Maus Sandvig
47 03 72 35
austblokka@su.no


Midgard

Midgard består av Trøndelag og Møre og Romsdal

Faddere i sentralstyret:

Maria Bonita Igland
92650306
maria.bonita@su.no

Alexander Lange
93845458
alexander@su.no

Regional fadder:

Åsa Kjerstine Kjølberg Moen
90 96 79 43
midgard@su.no


Cuba

Cuba består av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder og Vest-Agder

Faddere i sentralstyret:

Guro Aasaaren
466 74 942
guro@su.no

Luka Dyrnes
413 52 096
luka@su.no

Regional fadder:

Audun Hammer Hovda
93 25 90 46
cuba@su.no

Akershus

Audun Nistad 
465 02 354
akershus@su.no


Asker SU:
Ruth Reiering
415 77 575
asker@su.no

Bærum SU:
Nora Stenling
410 61 000
baerum@su.no

Follo SU:
Live Solhaug
467 85 914
follo@su.no

Lillestrøm SU:
Audun Nistad
465 02 354
lillestrom@su.no

Nesodden SU:
Reyhan Falch
907 03 273
nesodden@su.no

Øvre Romerike SU:
Are Øversjøen
406 05 688
ovreromerike@su.no

NMBU Sosialistiske Studenter: 
Audun Hammer Hovda
932 59 046

Troms og Finnmark SU

Sigrid Bjørnhaug Hammer
970 42 477
troms@su.no


Hammerfest SU:
Joakim Rosvold Nilsen
94 80 01 59
hammerfest@su.no

Midt-Troms SU:
Oscar Nergård
906 57 671
midttroms@su.no

Tromsø SU:
Norun Kristine Kjerstad
974 68 603
tromso@su.no

UiT SV (studentlag): 
Maja Sandvik Lockert
991 07 306
maja.lockert@gmail.com
Sør-Varanger SU:
Theo Johan Vælidalo
412 39 992
sor-varanger@su.no

 

Møre og Romsdal

Petter A. Wadstensvik
465 19 835
moreogromsdal@su.no


Molde SU:
Amalie Løwe
978 98 459
molde@su.no

Ålesund SU:
Trisha Magdaraog Masocol
450 32 819
trisha00.tmm@gmail.com

Nordmøre SU:
Petter Wadstensvik
465 19 835
nordmore@su.no

Volda og Ørsta SU:
Heidrun Sunde Stokke
974 94 544
volda.orsta@su.no

Rogaland

Lars Utne Vaage
454 75 892
rogaland@su.no

Stavanger SU:
Karen Løland
477 00 068
karen.loeland@hotmail.com

Dalane SU: 
Ronald Alan A. Velasco
947 13 278
dalane@su.no

Østfold

Leon Nathaniel Stellander
980 02 796
ostfold@su.no


Indre Østfold SU:
Lene Margrete Jenssen
900 14 786
indreostfold@su.no

Halden SU:
Felix Morland
992 61 363
halden@su.no

Moss SU:
Alexander Strøm
406 36 062
moss@su.no

Nedre Glomma SU:
Hedda Eriksen Bruncell
41 35 12 82
nedreglomma@su.no

Agder

Magnus Nygaard
413 80 418
agder@su.no


Arendal SU:
Marius Valsik Berg
994 83 502
marius.v.b@outlook.com

Grimstad og Lillesand SU:
Simen Skjeie Gangsøy
955 58 505
grimstad-lillesand@su.no

Kristiansand SU:
Martine Aamodt
950 83 462
kristiansand@su.no

Innlandet

Sigurd Holand
987 65 688
innlandet@su.no


Glåmdalen SU:
Jeppe Arnesen
452 24 354
glaamdalen@su.no

Hadeland SU:
Hedda Stensli
911 14 065
hadeland@su.no

Hamar SU:
Eivor Braastad
407 67 280
hamar@su.no

Jevnaker SU:
Vetle Ringdahl Nefjen
454 96 373
jevnaker@su.no

Lillehammer SU:
Ingrid Langfeldt
980 89 654
lillehammer@su.no

Nord-Østerdal SU:
Nour Hubous
912 56 456
nord-osterdal@su.no

 

 

Nordland

Line Sandvær
477 53 060
nordland@su.no


Bodø SU:
Karen Skogsholm
406 41 984
bodo@su.no

Narvik SU:
Malin Wold Fikseth
456 67 488
narvik@su.no

Rana SU:
Marthe Bogen
994 37 716
rana@su.no

Sortland SU:
Lise Reinsnes
415 04 999
sortland@su.no

Vefsn SU:
Isak Kvandal
954 78 848
vefsn@su.no

Vesterålen SU:
Nilofar Nori
973 77 410
vesteralen@su.no

Vågan SU:
Sebastian Kjønsø
957 46 849
sebastiankjonso@hotmail.com

 

Trøndelag

Erlend Andreas Malvik Andresen
482 49 887
trondelag@su.no


Trondheim SU:
Isak Jacobsen
944 31 212
trondheim@su.no

Trondheim SV studentlag:
Henrik Olafsen Elman

Buskerud

Camilla-Renate Østby Martinsen
991 51 903
buskerud@su.no


Drammen SU:
Thea-Celine Krantz Andersen
936 20 684
theacelinekrantz@hotmail.com

Kongsberg SU:
Ingrid Sofie Thiis
468 20 882
kongsberg@su.no

Ringerike SU:
Emilie Linnea Kozak Kristoffersen
907 04 214
ringerike@su.no

Vestland

Eirin Helgesen
951 04 246
vestland@su.no


Balestrand SU
Sander Fjærstad
941 90 334
balestrand@su.no

Bergen SU:
Rasmus Madsen Berg
94 84 23 63
bergen@su.no

Gloppen SU
Stijn Poland
975 35 945
gloppen@su.no

Sogndal SU:
Inger-Johanne Kaardal
483 42 245
sogndal@su.no

Stord SU:
Olai Sørvik
941 86 217
stord@su.no

Øygarden SU
Jonas Aleksander Foldnes
463 41 107
oygarden@su.no

Høyden SV (studentlag):
Hanne Bolstad
974 12 121
hoydensosialist@gmail.com

 

 

Oslo

Mina Jørgensen Bergem
981 39 631
oslo@su.no


Vestkanten SU:
Kajsa Falsen
401 67 225
vestkantensu@gmail.com

Østkanten SU:
Tim Khatsiev
941 77 162
ostkanten@su.no

Oslo Sosialistiske Studenter:
Kristine Odgaard Jacobsen
413 22 431
Oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com

Vestfold og Telemark

Aram Karim
91 86 15 35
vestfold@su.no


Tønsberg SU:
Mille Charlotte Sjøttem
981 46 126
tonsberg@su.no

Holmestrand SU: 
Tobias Sanaker Dagestad
910 07 429
holmestrand@su.no

Horten SU
Katja Halvorsen
482 14 889
katjar.99@hotmail.com

Grenland SU:
Nicolai Bratsberg
902 18 987
grenland@su.no

Tinn SU:
Mari Røbergshagen
482 02 433
tinn@su.no

Del Kontakt på: