Forside Kontakt

Generelt
Hovedkontoret:

post@su.no
+47 21 93 33 50

Postadresse:
Sosialistisk Ungdom
Hagegata 22, 0653 Oslo

Faks: +47 21 93 33 01

Spørsmål om SU:
Bodil Kildahl Rosseland

post@su.no
+47 21 93 33 50

Bodil hjelper deg med:

  • Medlemsskap
  • Spørsmål om økonomi, frifond, reiseregning og reise
  • Bestille flyers, buttons, SU-klær og mer

Pressehenvendelser:
Andrea Sjøvoll

andrea@su.no
+47 98 69 73 69
Pressebilder

Leder
Andrea Sjøvoll

98697369
andrea@su.no

Andrea er 25 år gammel og kommer fra Bodø. Hun er leder i SU, og var i forrige periode feministisk leder i sentralstyret. Tidligere har Andrea vært leder i Press og sittet i hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Generalsekretær
Kaja Ljønes Lund

97585389
kaja@su.no

Kaja er 22 år gammel og kommer fra Nordland. Hun er generalsekretær, og har tidligere vært feministisk leder, lokallagsleder i Bodø SU og fylkesleder i Nordland SU. Hun satt i miljøpolitisk utvalg 2012-13. Kaja var med på SUs skoleringsprogram PYEP i 2013.

1. nestleder
Freddy Øvstegård

90110891
freddy@su.no

Freddy er 22 år, fra Sarpsborg. Han var miljøpolitisk leder forrige periode i SST, og har blant annet vært landsstyrerepresentant for Østfold SU. Freddy studerer og har en deltidsjobb i NSB.

2. nestleder
Henriett Røed

92840885
henriett@su.no

Henriett er 26 år og kommer fra Nøtterøy i Vestfold. Hun var faglig leder i forrige periode i SST, og har blant annet vært fylkesleder i Oslo SU, og sittet i fylkesstyret i Oslo SV. Hun er nå kampanjeansvarlig i SV.

1. Vara til AU og Feministisk leder
Aila Kamaly

99443274
aila@su.no

Aila er 22 år og kommer fra Gjøvik. Hun har tidligere vært fylkesleder og LS-representant for Oppland SU. Aila har også vært styremedlem i Jenteforsvaret og sittet i SUs skoleringsutvalg.

2. vara til AU og sentralstyremedlem
Andreas Sjalg Unneland

93883464
andreas.sjalg@su.no

Andreas er 23 år og kommer fra Fjell i Hordaland. Han har tidligere vært leder for studentlaget til SU i Bergen og sittet i internasjonalt- og miljøpoliskprogramkomité for SU. Han er nå Valgkamp- og organisasjonssekretær for Bergen SV.

Internasjonal leder
Oda Sofie Heien Larsen

93652484
oda.sofie@su.no

Oda er 22 og kommer fra Tjøme i Vestfold. Hun har tidligere vært fylkesleder og LS-representant for Vestfold, samt fungerende regional representant for Cuba. Hun har vært valgkampsekretær for SU/SV i 2013 og 2015.

Miljøpolitisk leder
Helga Hustveit

94836260
helga@su.no

Helga er 22 år og kommer fra Eidsvoll. Hun har blant annet sittet i Miljøpolitisk utvalg 2014-2016 og vært LS-representant. Fra høsten av begynner hun på Miljø- og utviklingsstudier på Universitet på Ås.

Faglig leder
Daniel Charles Hextall

46454451
charles@su.no

Charles er 24 år og bor i Bergen. Han har vært leder av Hordaland SU og representerer SV på fylkestinget. Han ser etter læreplass i motormekanikerfaget og er opptatt av rettferdighet, likestilling og yrkesstolthet.

Sentralstyremedlem
Stian Rokstad Clausen

47377158
stian@su.no

Stian er 24 år og kommer fra Finnsnes i Troms. Stian har vært fylkesleder i Troms SU og også sittet i Landsstyret. Han studerer statsvitenskap ved universitetet i Oslo.

Sentralstyremedlem
Una Pasovic

48193927
una@su.no

Una er 21 år og kommer fra Rjukan. Una har tidligere være fylkesleder og LS-representant for Telemark. Ellers er Una 1. vara til fylkestinget i Telemark og sitter i Hovedutvalg for Kultur.

Sentralstyremedlem
Halvor Ekeland

48077782
halvor@su.no

Halvor er 21 år og kommer fra Bærum. Han har blant annet vært leder av Bærum SU og LS-representant.

Sentralstyremedlem
Albert Andersen Øydvin

99569397
albert@su.no

Albert er 24 år gammel og kommer fra Kaupanger. Han har blant annet vært fylkesleder for Sogn og Fjordane SU, samt regional landsstyrerepresentant for Vestunionen. Han studerar for tida sosiologi.


Isødet

Isødet består av Nordland, Troms og Finnmark


Vestunionen

Vestunionen består av Sogn og Fjordane, Hordaland og Rogaland


Østblokka

Østblokka består av Oppland, Hedmark, Akershus, Oslo og Østfold


Midgard

Midgard består av Nord-Trøndelag, Sør-Trøndelag, og Møre og Romsdal


Cuba

Cuba består av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder og Vest-Agder

Akershus SU

Balder Alvær Olafsen
47 46 25 20
akershus@su.no


Asker SU:
Emilie Solheim Mo
45 46 88 22
asker@su.no

Bærum SU:
Balder Alvær Olafsen
47 46 25 20
baerumsu@gmail.com

Follo SU:
Oliver Andersen
97 74 14 76
follo@su.no

Romerike SU:
Alexander Gjelsvik Ravnanger
95 33 18 16
romerikesu@gmail.com

Aust-Agder SU

Jostein Ibsen
90 97 22 27
aust-agder@su.no


Arendal SU:
Julie Synnøve Hansen
46 81 48 05
juliesynnovehansen@gmail.com

Grimstad SU:
Guro Aasaaren
46 67 49 42
grimstadsu@gmail.com

Risør SU:
Jonathan Rykkja Ibsen
+47 938 36 362
jonathan@su.no

Buskerud SU

Audun Hammer Hovda
93 25 90 46
buskerud@su.no


Drammen SU:
Tobias Hafskjold Bu
45 48 46 10
drammen@su.no

Hallingdal SU:
Vilde Hefte
47 24 61 27
hallingdal@su.no

Kongsberg SU:
Noah Skullestad
45 27 81 02
kongsberg@su.no

Ringerike SU:
Erlend Ødegård
99 30 44 90
ringerike@su.no

Finnmark SU

Julie-Mari Juliussen
97 64 1 055
julie-m3@hotmail.com


Alta SU:
Mathilde Andersson
95 13 34 66
mathilde_andersson@yahoo.no

Kirkenes SU:
Maiya Syrstad
98 42 33 94
maiyasyr@gmail.com

Vadsø SU:
Lea Huru Hansen
41 17 74 92
leahhuru@gmail.com

Hedmark SU

Oda Tømmerberg
45 06 37 88
hedmark@su.no


Elverum SU:
Oda Mikkelsen Vålstuen
95 24 42 03
oda_1997@hotmail.com

Glåmdalen SU:
Vivi Thuy Ho
41 38 40 29
vivithuyho@gmail.com

Hamar SU:
Adelihn Hellem
91 19 52 28
adelihnskij@gmail.com

Hordaland SU

Kristin Storhaug
90 02 55 40
hordaland@su.no


Askøy SU:
Marthe-Antonie Synnevåg
45 00 13 61
askoysu@gmail.com

Bergen SU:
Are Bjøru
97 49 30 34
bergen@su.no

Blodbyen SU:
Erik Chancy
98 60 44 89
blodbyen@su.no

Høyden SU:
Andreas Sjalg Unneland
93 88 34 64
hoydensosialist@gmail.com

Nordhordland SU:
Leah Carys Wilce
46 96 71 52
nordhordland@su.no

Odda SU:
Ingrid Eitrheim Midtbø
45 01 62 44
ingridmidtbo@gmail.com

Stord SU:
Johanne Malene Ekeland Valvatne
47 38 95 76
stord@su.no

Voss SU:
Lillian Time
90 03 68 60
voss@su.no

Møre og Romsdal SU

Rikke Smisetfoss Sørdahl
92 62 56 61
moreogromsdal@su.no


Molde SU:
Victor Starheim
41 35 75 20
molde@su.no

Kristiansund SU:
Petter Andreas Wadstensvik
46 51 98 35
kristiansund@su.no

Sunndal SU:
Rikke Smisetfoss Sørdahl
92 62 56 61
rikke.sordahl99@gmail.com

Ålesund SU:
Sophie Hakstad
46 61 48 66
sophie_hakstad@hotmail.com

Nordland SU

Line Sandvær
47 75 30 60
nordland@su.no


Bodø SU:
Lovise Vonstad Larsen
95 27 30 10
bygglandet@gmail.com

Rana SU:
Julie Bang
47 2 543 63
rana@su.no

Sortland SU:
Oliver Finden
46 85 64 48
sortland@su.no

Vestvågøy SU:
Anette Nordahl
41 23 55 00
Anettenord1@hotmail.com

Vågan SU:
Sebastian Kjønsø
95 74 68 49
sebastiankjonso@hotmail.com

 

Fauske SU:
Marie Adele Vedal
98022564
marie.vedal@hotmail.com

Oppland SU


 Hadeland SU:
Idunn Rækken Marthinsen
98 40 68 80
hadelandsu@gmail.com

Gjøvik og Toten SU:
Herbjørg Lind
91 17 13 28
herbjorg.lind@hotmail.commk@lomi.no

Oslo SU

Sarah Lilleberg Safavifard
41 28 52 03
oslo@su.no


Vestkanten SU:
Rami Chumber
98 02 26 92
vestkantensu@gmail.com

Østkanten SU:
Mina Bergem
98 13 96 31
ostkantensu@gmail.com

Rogaland SU

Øyvind Stålesen Åfløy
47 65 36 89
rogaland@su.no


Haugaland SU:
Jenny Larsen Halseid
95 82 29 63
haugalandsu@hotmail.com

Stavanger SU:
Rebecca Ponce
95 25 00 60
rebeccaponc@gmail.com

Sogn og Fjordane SU

Otelie Tenden
41 60 67 66
sognogfjordane@su.no


Sogndal SU:
Kari Beate Kure
karibeatekure@outlook.com

 

Gloppen SU
Emma Meland Fønstelien
90 93 4 397
gloppen@su.no

Telemark SU

Amina Bile
45 51 68 89
Telemark@su.no


Grenland SU:
Amalie Næss Larsen
92 67 71 08
amalie_larsen@live.no

Notodden SU:
Sondre Alvestad
41 21 07 22
notodden@su.no

Tinn SU:
Kristine Rasmussen
46 54 30 56
tinn@su.no

Troms SU

Johanne Lunde
93 24 77 29
johanne.lunde@icloud.com


Harstad SU:
Vilde Chruickshank
90 70 89 97
harstad@su.no

Lenvik SU:
William Pettersen
94 89 33 08
william.pettersen99@hotmail.com

Tromsø SU:
Matias Hogne Kjerstad
41 65 53 04
tromso@su.no

Trøndelag SU

Alida Domaas
95 81 63 81
trondelag@su.no


Fosen SU:
Marthe Rødsjø
90 63 92 71
martheroedsjo@hotmail.com

Melhus SU:
Kjerstin Ryghaug Sundal
melhus@su.no

Trondheim SU:
Haakon Gunleiksrud
95 40 75 76
trondheim@su.no

Vest-Agder SU

Frederick Nilsen
94 15 73 90
vest-agder@su.no


Kristiansand SU:
Frederick Nilsen
94 15 73 90
kristiansand@su.no

Mandal SU:
Soroush Moradpour
+47 947 18 272
srosh10@gmail.com

Vestfold SU

Vilja Antonsen
45 13 70 27
vestfold@su.no eller vilja.antonsen@gmail.com


Larvik SU:
Isak Løberg Jacobsen
94 43 12 12
isakjacobsen98@gmail.com

Sandefjord SU:
Nicolaj Paulsson
40 63 51 77
ni.paulsson@skagerak.org

Tønsberg og omegn SU:
Tyra Fevang
47 14 50 16
tonsberg@su.no

Østfold SU

Sara Houge
48 0 623 08
ostfold@su.no


Fredrikstad SU:
Rebekka Rød
91 18 66 18
SUfredrikstad@gmail.com

Indre Østfold SU:
Einar Gabriel Røssler
99 42 98 04
indreostfold.su@outlook.com

Moss og omegn SU:
Leon Nathaniel Stellander
98 0 027 96
moss@su.no

Del Kontakt på: