Forside Kontakt

Generelt
Hovedkontoret:

post@su.no
+47 21 93 33 50

Postadresse:
Sosialistisk Ungdom
Hagegata 22, 0653 Oslo

Faks: +47 21 93 33 01

Spørsmål om SU:
Bodil Kildahl Rosseland

post@su.no
+47 21 93 33 50

Bodil hjelper deg med:

  • Medlemsskap
  • Spørsmål om økonomi, frifond, reiseregning og reise
  • Bestille flyers, buttons, SU-klær og mer

Pressehenvendelser:
Andrea Sjøvoll

andrea@su.no
+47 98 69 73 69
Pressebilder

Leder
Andrea Sjøvoll

98697369
andrea@su.no

Andrea er 25 år gammel og kommer fra Bodø. Hun er leder i SU, og var i forrige periode feministisk leder i sentralstyret. Tidligere har Andrea vært leder i Press og sittet i hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Generalsekretær
Kaja Ljønes Lund

97585389
kaja@su.no

Kaja er 23 år gammel og kommer fra Nordland. Hun er generalsekretær, og har tidligere vært feministisk leder, lokallagsleder i Bodø SU og fylkesleder i Nordland SU. Hun satt i miljøpolitisk utvalg 2012-13. Kaja var med på SUs skoleringsprogram PYEP i 2013.

1. nestleder
Freddy Øvstegård

90110891
freddy@su.no

Freddy er 23 år, fra Sarpsborg. Han var miljøpolitisk leder forrige periode i SST, og har blant annet vært landsstyrerepresentant for Østfold SU. Freddy sitter nå på Stortinget for SV.

2. nestleder
Henriett Røed

92840885
henriett@su.no

Henriett er 26 år og kommer fra Nøtterøy i Vestfold. Hun var faglig leder i forrige periode i SST, og har blant annet vært fylkesleder i Oslo SU, og sittet i fylkesstyret i Oslo SV. Hun er nå kampanjeansvarlig i SV.

1. Vara til AU og Feministisk leder
Aila Kamaly

99443274
aila@su.no

Aila er 22 år og kommer fra Gjøvik. Hun har tidligere vært fylkesleder og LS-representant for Oppland SU. Aila har også vært styremedlem i Jenteforsvaret og sittet i SUs skoleringsutvalg.

2. vara til AU og sentralstyremedlem
Andreas Sjalg Unneland

93883464
andreas.sjalg@su.no

Andreas er 23 år og kommer fra Fjell i Hordaland. Han har tidligere vært leder for studentlaget til SU i Bergen og sittet i internasjonalt- og miljøpoliskprogramkomité for SU. Han er nå Valgkamp- og organisasjonssekretær for Bergen SV.

Internasjonal leder
Oda Sofie Heien Larsen

93652484
oda.sofie@su.no

Oda er 22 og kommer fra Tjøme i Vestfold. Hun har tidligere vært fylkesleder og LS-representant for Vestfold, samt fungerende regional representant for Cuba. Hun har vært valgkampsekretær for SU/SV i 2013 og 2015.

Miljøpolitisk leder
Helga Hustveit

94836260
helga@su.no

Helga er 22 år og kommer fra Eidsvoll. Hun har blant annet sittet i Miljøpolitisk utvalg 2014-2016 og vært LS-representant. Fra høsten av begynner hun på Miljø- og utviklingsstudier på Universitet på Ås.

Faglig leder
Daniel Charles Hextall

46454451
charles@su.no

Charles er 25 år og bor i Bergen. Han har vært leder av Hordaland SU og representerer SV på fylkestinget. Han ser etter læreplass i motormekanikerfaget og er opptatt av rettferdighet, likestilling og yrkesstolthet.

Sentralstyremedlem
Una Pasovic

48193927
una@su.no

Una er 21 år og kommer fra Rjukan. Una har tidligere være fylkesleder og LS-representant for Telemark. Ellers er Una 1. vara til fylkestinget i Telemark og sitter i Hovedutvalg for Kultur.

Sentralstyremedlem
Halvor Ekeland

48077782
halvor@su.no

Halvor er 21 år og kommer fra Bærum. Han har blant annet vært leder av Bærum SU og LS-representant.

Sentralstyremedlem
Albert Andersen Øydvin

99569397
albert@su.no

Albert er 24 år gammel og kommer fra Kaupanger. Han har blant annet vært fylkesleder for Sogn og Fjordane SU, samt regional landsstyrerepresentant for Vestunionen. Han studerar for tida sosiologi.


Isødet

Isødet består av Nordland, Troms og Finnmark

 

Jon Machlik
95724320
chessdude@live.no


Vestunionen

Vestunionen består av Sogn og Fjordane, Hordaland og Rogaland


Østblokka

Østblokka består av Oppland, Hedmark, Akershus, Oslo og Østfold


Midgard

Midgard består av Nord-Trøndelag, Sør-Trøndelag, og Møre og Romsdal


Cuba

Cuba består av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder og Vest-Agder

Akershus SU

Balder Alvær Olafsen
47 46 25 20
akershus@su.no


Asker SU:
Emilie Solheim Mo
45 46 88 22
asker@su.no

Bærum SU:
Alvilde Nissen-Lie
97 63 05 79
baerumsu@gmail.com

Follo SU:
Sunniva Futterer-Wannebo
46 81 07 44
follo@su.no

Romerike SU:
Alexander Gjelsvik Ravnanger
95 33 18 16

romerikesu@gmail.com

Nesodden SU:
Tristan Dahl
95 83 77 07
tristan.dahl@icloud.com

Aust-Agder SU

Jostein Ibsen
90 97 22 27
aust-agder@su.no


Arendal SU:
Julie Synnøve Hansen
46 81 48 05
juliesynnovehansen@gmail.com

Grimstad SU:
Inga Stoveland Dekko
41 43 13 27
indekko@online.no

Risør SU:
Jonathan Rykkja Ibsen
+47 938 36 362
jonathan@su.no

Buskerud SU

Erlend Ødegård
99 30 44 90
buskerud@su.no


Drammen SU:
Anneli Drevdal
48 15 86 61
drammen@su.no

Hallingdal SU:
Vilde Hefte
47 24 61 27
hallingdal@su.no

Kongsberg SU:
Noah Skullestad
45 27 81 02
kongsberg@su.no

Ringerike SU:
Hedda Rød Ouassou
45 47 49 95
ringerike@su.no

Finnmark SU

Julie-Mari Juliussen
97 64 1 055
julie-m3@hotmail.com


Alta SU:
Mathilde Andersson
95 13 34 66
mathilde_andersson@yahoo.no

 

Hedmark SU

Oda Tømmerberg
45 06 37 88
hedmark@su.no


Hamar SU:
Simon Pettersen
40 60 82 95
simon.pettersen96@hotmail.com

Hordaland SU

Kristin Storhaug
90 02 55 40
hordaland@su.no


Askøy SU:
Marthe-Antonie Synnevåg
45 00 13 61
askoysu@gmail.com

Bergen SU:
Thomas Helland-Hansen
48 11 98 78
bergen@su.no

Blodbyen SU:
Erik Chancy
98 60 44 89
blodbyen@su.no

Høyden SU:
Andreas Sjalg Unneland
93 88 34 64
hoydensosialist@gmail.com

Nordhordland SU:
Leah Carys Wilce
46 96 71 52
nordhordland@su.no

Stord SU:
Tara Wiers Kvamme
90 96 64 92
stord@su.no

Voss SU:
Lillian Time
90 03 68 60
voss@su.no

Møre og Romsdal SU

Victor Starheim
41 35 75 20
moreogromsdal@su.no


Molde SU:
Victor Starheim
41 35 75 20
molde@su.no

Kristiansund SU:
Petter Andreas Wadstensvik
46 51 98 35
kristiansund@su.no

Sunndal SU:
Aurora Stafsnes Håkonsen
90 52 93 97
aurora.haakonsen@gmail.com

Ålesund SU:
Sophie Hakstad
46 61 48 66
sophie_hakstad@hotmail.com

Volda og Ørsta SU:
Elise Stokken
45 24 05 56
volda.orsta@su.no

Nordland SU

Line Sandvær
47 75 30 60
nordland@su.no


Bodø SU:
Armand Alexander Strømmen-Bakhtiar
90 28 59 29
bygglandet@gmail.com

Rana SU:
Marthe Bogen
99 43 77 16
rana@su.no

Sortland SU:
Lise Reinsnes
41 50 49 99
sortland@su.no

Vestvågøy SU:
Anette Nordahl
41 23 55 00
Anettenord1@hotmail.com

Vågan SU:
Sebastian Kjønsø
95 74 68 49
sebastiankjonso@hotmail.com

 

Fauske SU:
Marie Adele Vedal
98022564
marie.vedal@hotmail.com

Oppland SU


 Hadeland SU:
Idunn Rækken Marthinsen
98 40 68 80
hadelandsu@gmail.com

Gjøvik og Toten SU:
Herbjørg Lind
91 17 13 28
herbjorg.lind@hotmail.com

Oslo SU

Astri Elgethun
41 38 74 19
oslo@su.no


Vestkanten SU:
Augusta Moen Opsahl
97 42 54 85
vestkantensu@gmail.com

Østkanten SU:
Mina Bergem
98 13 96 31
ostkantensu@gmail.com

Løvebakken SU:
Nicholas Wilkinson
91 54 20 44
nicholas.wilkinson@stortinget.no

Studentlaget SU:
Guro Aasaren
46 67 49 42
Oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com

 

 

 

Rogaland SU

Øyvind Stålesen Åfløy
47 65 36 89
rogaland@su.no


Haugaland SU:
Reidar Sand
92 47 3 026
haugalandsu@hotmail.com

Stavanger SU:
Rebecca Ponce
95 25 00 60
rebeccaponc@gmail.com

Sogn og Fjordane SU

Jeffrey Meijer
94 85 34 91
jeffrey.meijer99@gmail.com


Sogndal SU:
Kari Beate Kure
karibeatekure@outlook.com

 

Gloppen SU
Emma Meland Fønstelien
90 93 4 397
gloppen@su.no

 

Balestrand SU
Sander Fjærstad
94 19 03 34
balestrand@su.no

 

Indre Sunnfjord SU
Hjørdis Kristina Kure
40 54 67 80
hjordis.kristina@gmail.com

Telemark SU

Amina Bile
45 51 68 89
Telemark@su.no


Grenland SU:
Nikolai Hagevold Krohne
48 20 81 77
nhkrohne@gmail.com

Notodden SU:
Sondre Alvestad
41 21 07 22
notodden@su.no

Tinn SU:
Kristine Rasmussen
46 54 30 56
tinn@su.no

Troms SU

Johanne Lunde
93 24 77 29
johanne.lunde@icloud.com


Harstad SU:
Vilde Chruickshank
90 70 89 97
harstad@su.no

Lenvik SU:
William Pettersen
94 89 33 08
william.pettersen99@hotmail.com

Tromsø SU:
Norun Kristine Kjerstad
97 46 86 03
tromso@su.no

Trøndelag SU

Kjerstin Ryghaug Sundal
40 60 43 24
trondelag@su.no


Trondheim SU:
Haakon Gunleiksrud
95 40 75 76
trondheim@su.no

Innherred SU:
Eskil Elias Foyn Brundtvedt
93 81 98 42
eskilfoynbrun@gmail.com

Vest-Agder SU

Frederick Nilsen
94 15 73 90
vest-agder@su.no


Kristiansand SU:
Live Solhaug
46 78 59 14
kristiansand@su.no

Mandal SU:
Soroush Moradpour
+47 947 18 272
srosh10@gmail.com

Vestfold SU

Vilja Antonsen
45 13 70 27
vestfold@su.no


Larvik SU:
Isak Løberg Jacobsen
94 43 12 12
isakjacobsen98@gmail.com

Sandefjord SU:
Thore Sebastian Nielsen (SV)
91 78 0 277
sebastian.nielsen@me.com

Tønsberg og omegn SU:
Tyra Fevang
47 14 50 16
tonsberg@su.no

Østfold SU

Othelie Brødholt
91 00 55 34
ostfold@su.no


Fredrikstad SU:
Rebekka Rød
91 18 66 18
SUfredrikstad@gmail.com

Indre Østfold SU:
Karl Inggard Sæther
97 98 18 70
indreostfold.su@outlook.com

Moss og omegn SU:
Leon Nathaniel Stellander
98 0 027 96
moss@su.no

Del Kontakt på: