Forside Kontakt

Generelt
Hovedkontoret:

post@su.no
+47 21 93 33 50

Postadresse:
Sosialistisk Ungdom
Hagegata 22, 0653 Oslo

Faks: +47 21 93 33 01

Spørsmål om SU:
Maren Skovly

post@su.no
+47 21 93 33 50

Maren hjelper deg med:

  • Medlemsskap
  • Spørsmål om økonomi, frifond, reiseregning og reise

Pressehenvendelser:
Andreas Sjalg Unneland

andreas.sjalg@su.no
+47 : 93 88 34 64

Leder
Andreas Sjalg Unneland

93883464
andreas.sjalg@su.no

Foto: David Stenseth

Andreas er 25 år og kommer fra Fjell i Hordaland. Han er folkevalgt for SV i Fjell kommune. Han har tidligere vært leder for studentlaget til SU i Bergen og vært ansvarlig for de folkevalgte i SU. Han har arbeidet som valgkamp- og organisasjonssekretær for Bergen SV.

Generalsekretær
Aila Emilie Kamaly

99443274
aila@su.no

Foto: David Stenseth

Aila er 24 år og kommer fra Gjøvik i Oppland. Hun har tidligere vært lokallagsleder i Gjøvik, Land og Toten SU, fylkesleder og landsstyrerepresentant for Oppland SU og medlem av SUs skoleringsutvalg. Hun har sittet i sentralstyret siden 2015 og var SUs feministiske leder 2016-2018.

1. nestleder
Synnøve Kronen Snyen

99434779
synnove@su.no

Foto: David Stenseth

Synnøve er 23 år og kommer fra Oppegård i Akershus. Hun har vært leder i Follo SU, og nestleder og leder i Akershus SU. Hun har sittet i internasjonalt utvalg i SU, og er nå kommunestyrerepresentant for SV i Oppegård.

2. nestleder
Helga Hustveit

94836260
helga@su.no

Foto: David Stenseth

Helga er 25 år og kommer fra Eidsvoll. Hun har tidligere vært regional representant for Østblokka, sittet i miljøpolitisk utvalg, og vært miljøpolitisk leder i sentralstyret. Hun studerer miljø- og utviklingsstudier ved NMBU.

1. Vara til AU og Internasjonal leder
Alexander Fossen Lange

93845458
alexander@su.no

Foto: David Stenseth

Alexander er internasjonal leder i SU og har tidligere sittet i landsstyret, vært nestleder i Akershus SU og sittet i internasjonalt utvalg. Han har en bachelorgrad i internasjonale studier og tar nå en mastergrad i historie.

2. vara til AU og feministisk leder
Maria Bonita Igland

92650306
maria.bonita@su.no

Foto: David Stenseth

Maria Bonita er 21 år gammel og kommer fra Bergen. Hun har sittet i Hordaland SUs fylkesstyre, og vært landsstyrerepresentant i to år og medlem av feministisk utvalg. Maria har også vært mobiliseringsansvarlig for SUs sommerfestival 2018.

Miljløpolitisk leder
Guro Aasaaren

46674942
guro@su.no

Foto: David Stenseth

Guro er 21 år, studerer statsvitenskap på UIO og kommer fra Lillesand i Aust-Agder. Hun har tidligere vært regional for Cuba, leder av studentlaget i Oslo, LS-representant og fylkesleder i Aust-Agder, og lokallagsleder for Arendal og Grimstad SU. Hun har også sittet to perioder i miljøpolitisk utvalg.

Faglig leder
Balder Alvær Olafsen

47462520
balder@su.no

Foto: David Stenseth

Balder er 22 år og er født i Oslo. Han startet sitt engasjement i Bærum SU og ble senere leder der. De siste to årene har han vært fylkesleder for Akershus og sittet i internasjonalt utvalg. Balder har også vært landsstyrerepresentant og sitter i arbeidsutvalget til Fagforbundets tannhelsekampanje.

Sentralstyremedlem
Sarah Lilleberg Safavifard

41285203
sarah@su.no

Foto: David Stenseth

Sarah er 21 år og kommer fra Oslo. Hun har tidligere vært leder i Oslo SU og nestleder i Østkanten SU. Sarah er instruktør i feministisk selvforsvar og sitter nå i styret i Gamle Oslo SV

Sentralstyremedlem
Jon Machlik

95724320
jon@su.no

Foto: David Stenseth

I permisjon.

Sentralstyremedlem
Luka Andrine Hansen Dyrnes

41352096
luka@su.no

Foto: David Stenseth

Luka er 21 år gammel og kommer fra Tøyen i Oslo. Hun har tidligere sittet i miljøpolitisk utvalg, vært landsstyrerepresentant og leder av Oslo SU.

Sentralstyremedlem
Rikke Smisetfoss Sørdahl

92625661
rikke@su.no

Foto: David Stenseth

Rikke Sørdahl er 21 år kommer fra Sunndal Kommune i Møre og Romsdal. Hun har tidligere vært leder for Sunndal SU, fylkesleder samt landsstyrerepresentant for Møre og Romsdal SU.


Isødet

Isødet består av Nordland, Troms & Finnmark

Faddere i sentralstyret:

Sarah Lilleberg Safavifard
41285203
sarah@su.no

Regional fadder:

Johanne Østengen
91 85 32 48
isodet@su.no


Vestunionen

Vestunionen består av Vestland og Rogaland

Faddere i sentralstyret:

Balder Alvær Olafsen
47462520
balder@su.no

Maria Bonita Igland
92650306
maria.bonita@su.no

Regional fadder:

Anna Sofie Ekeland Valvatne
452 78 775
annavalvatne@gmail.com


Østblokka

Østblokka består av Innlandet, Oslo og Viken

Faddere i sentralstyret:

Rikke Sørdahl
92625661
rikke@su.no

Helga Hustveit
94836260
helga@su.no

Regional fadder:

Ane Maus Sandvig
47 03 72 35
austblokka@su.no


Midgard

Midgard består av Trøndelag og Møre & Romsdal

Faddere i sentralstyret:

Alexander Lange
93845458
alexander@su.no

Regional fadder:

Åsa Kjerstine Kjølberg Moen
90 96 79 43
midgard@su.no


Cuba

Cuba består av Vestfold & Telemark og Agder

Faddere i sentralstyret:

Guro Aasaaren
466 74 942
guro@su.no

Luka Dyrnes
413 52 096
luka@su.no

Regional fadder:

Audun Hammer Hovda
93 25 90 46
cuba@su.no

Viken

Audun Nistad 
465 02 354
viken@su.no


Asker SU:
Ruth Reiering
415 77 575
asker@su.no

Bærum SU:
Nora Stenling
410 61 000
baerum@su.no

Drammen SU:
Aleksander Snarheim
477 14 350
drammen@su.no

Follo SU:
Live Solhaug
467 85 914
follo@su.no

Indre Østfold SU:
Gjermund Wangberg Holmsen Ihlebekk
477 19 942
indreostfold@su.no

Jevnaker SU:
Vetle Ringdahl Nefjen
454 96 373
jevnaker@su.no

Kongsberg SU:
Ingrid Sofie Thiis
468 20 882
kongsberg@su.no

Lillestrøm SU:
Lisa Marie Bredesen
905 48 052
lillestrom@su.no

Moss SU:
Alexander Strøm
406 36 062
moss@su.no

Nedre Glomma SU:
Hedda Eriksen Bruncell
41 35 12 82
nedreglomma@su.no

Nesodden SU:
Reyhan Falch
907 03 273
nesodden@su.no

Ringerike SU:
Mina Minaie
991 56 331
ringerike@su.no

Øvre Romerike SU:
Anne Sofie Johnsrud
949 78 011
ovreromerike@su.no

NMBU Sosialistiske Studenter: 
Audun Hammer Hovda
932 59 046
hammerhovda@gmail.com

Innlandet

Simon Pettersen
406 08 295
innlandet@su.no


Gjøvik og Toten SU:
Ronja Aglen Stikbakke
468 88 738
gjovik.toten@su.no

Glåmdalen SU:
Jeppe Arnesen
452 24 354
glaamdalen@su.no

Hadeland SU:
Hedda Stensli
911 14 065
hadeland@su.no

Hamar SU:
Mari Bunes
957 46 870
hamar@su.no

Lillehammer SU:
Ine Kristine Gulbrandsen
988 25 881
lillehammer@su.no

Nord-Østerdal SU:
Nour Hubous
912 56 456
nord-osterdal@su.no

 

 

Nordland

Olav Wiik Moland
920 31 091

nordland@su.no


Bodø SU:
Karen Skogsholm
406 41 984
bodo@su.no

Lofoten SU: 
Hauk Haaland Stenersen
979 70 195
lofoten@su.no

Narvik SU:
Malin Wold Fikseth
456 67 488
narvik@su.no

Rana SU:
Kevin Johansen Mediå
413 53 955
rana@su.no

Vefsn SU:
Isak Kvandal
954 78 848
vefsn@su.no

Vesterålen SU:
Nilofar Nori
973 77 410
vesteralen@su.no

 

Trøndelag

Erlend Andreas Malvik Andresen
482 49 887
trondelag@su.no


Fosen SU:
Ina Benedicte Aune
412 50 865
fosen@su.no

Trondheim SU:
Julie O. Engtrø
454 17 230
trondheim@su.no

Trondheim SV studentlag:
Henrik Olafsen Elman

Agder

Magnus Nygaard
413 80 418
agder@su.no


Arendal SU:
Marius Valsik Berg
994 83 502
marius.v.b@outlook.com

Grimstad og Lillesand SU:
Julia Moen Pigao
977 67 957
grimstad-lillesand@su.no

Kristiansand SU:
Martine Aamodt
950 83 462
kristiansand@su.no

Vestland

Eirin Helgesen
951 04 246
vestland@su.no


Balestrand SU
Sander Fjærstad
941 90 334
balestrand@su.no

Bergen SU:
Rasmus Madsen Berg
94 84 23 63
bergen@su.no

Gloppen SU
Stijn Poland
975 35 945
gloppen@su.no

Sogndal SU:
Rasmus Tennø Loe
482 78 107
sogndal@su.no

Stord SU:
Veronika Hildebrandt-Paulin
934 25 211
stord@su.no

Øygarden SU
Jonas Aleksander Foldnes
463 41 107
oygarden@su.no

Høyden SV (studentlag):
Augusta Moen Opsahl
974 25 485
hoydensosialist@gmail.com

 

 

Oslo

Mina Jørgensen Bergem
981 39 631
oslo@su.no


Vestkanten SU:
Kajsa Falsen
401 67 225
vestkantensu@gmail.com

Østkanten SU:
Tim Khatsiev
941 77 162
ostkanten@su.no

Oslo Sosialistiske Studenter:
Frida Nodeland Indregard
959 14 671
oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com

Vestfold og Telemark

Andrey Arnsteinovich Fjeldstad
941 97 707
vestfold.telemark@su.no


Grenland SU:
Nicolai Bratsberg
902 18 987
grenland@su.no

Holmestrand SU: 
Tobias Sanaker Dagestad
910 07 429
holmestrand@su.no

Horten SU: 
Theodor Andersen
454 14 107
horten@su.no

Kragerø SU:
Johannes Molvik Brekka
477 10 552
kragero@su.no

Midt-Telemark SU:
Anja Wendelborg Risdalen
464 17 925
midt-telemark@su.no

Tinn SU:
Mari Røbergshagen
482 02 433
tinn@su.no

Tønsberg SU:
Mille Charlotte Sjøttem
981 46 126
tonsberg@su.no

Troms og Finnmark

Sigrid Bjørnhaug Hammer
970 42 477
tromsogfinnmark@su.no


Hammerfest SU:
Camilla Løkke Berntsen
476 82 985
hammerfest@su.no

Harstad og Kvæfjord SU:
Julie Solvang
952 73 676
harstad.kvaefjord@su.no

Midt-Troms SU:
Oscar Nergård
906 57 671
midttroms@su.no

Tromsø SU:
Torje Glosemeyer Fangel
952 39 181
tromso@su.no

UiT SV (studentlag): 
Ada Sofie Jacobsen
484 31 024
ada-sofie@hotmail.com
Sør-Varanger SU:
Theo Johan Vælidalo
412 39 992
sor-varanger@su.no

 

Møre og Romsdal

Amalie Løwe
978 98 459
moreogromsdal@su.no


Molde SU:
Amalie Løwe
978 98 459
molde@su.no

Ålesund SU:
Trisha Magdaraog Masocol
450 32 819
trisha00.tmm@gmail.com

Nordmøre SU:
Petter Wadstensvik
465 19 835
nordmore@su.no

Rogaland

Åse Burgaard-Larsen
468 50 372
rogaland@su.no

Stavanger SU:
Lene Christensen
481 36 769
stavanger@su.no

Dalane SU: 
Ronald Alan A. Velasco
401 02 649
dalane@su.no

Del Kontakt på: