Forside Kontakt

Generelt
Hovedkontoret:

post@su.no
+47 21 93 33 50

Postadresse:
Sosialistisk Ungdom
Hagegata 22, 0653 Oslo

Faks: +47 21 93 33 01

Spørsmål om SU:
Maren Skovly

post@su.no
+47 21 93 33 50

Maren hjelper deg med:

  • Medlemsskap
  • Spørsmål om økonomi, frifond, reiseregning og reise

Pressehenvendelser:
Andreas Sjalg Unneland

andreas.sjalg@su.no
+47 : 93 88 34 64

Leder
Andreas Sjalg Unneland

93883464
andreas.sjalg@su.no

Andreas er 24 år og kommer fra Fjell i Hordaland. Han er folkevalgt for SV i Fjell kommune. Han har tidligere vært leder for studentlaget til SU i Bergen og vært ansvarlig for de folkevalgte i SU. Han har arbeidet som valgkamp- og organisasjonssekretær for Bergen SV.

Generalsekretær
Aila Emilie Kamaly

99443274
aila@su.no

Aila er 23 år og kommer fra Gjøvik i Oppland. Hun har tidligere vært lokallagsleder i Gjøvik, Land og Toten SU, fylkesleder og landsstyrerepresentant for Oppland SU og medlem av SUs skoleringsutvalg. Hun har sittet i sentralstyret siden 2015 og var SUs feministiske leder 2016-2018.

1. nestleder
Synnøve Kronen Snyen

99434779
synnove@su.no

Synnøve er 22 år og kommer fra Oppegård i Akershus. Hun har vært leder i Follo SU, og nestleder og leder i Akershus SU. Hun har sittet i internasjonalt utvalg i SU, og er nå kommunestyrerepresentant for SV i Oppegård.

2. nestleder
Helga Hustveit

94836260
helga@su.no

Helga er 23 år og kommer fra Eidsvoll. Hun har tidligere vært regional representant for Østblokka, sittet i miljøpolitisk utvalg, og vært miljøpolitisk leder i sentralstyret. Hun studerer miljø- og utviklingsstudier ved NMBU.

1. Vara til AU og Internasjonal leder
Alexander Fossen Lange

93845458
alexander@su.no

Alexander er internasjonal leder i SU og har tidligere sittet i landsstyret, vært nestleder i Akershus SU og sittet i internasjonalt utvalg. Han har en bachelorgrad i internasjonale studier og tar nå en mastergrad i historie.

2. vara til AU og feministisk leder
Maria Bonita Igland

92650306
maria.bonita@su.no

Maria Bonita er 19 år gammel og kommer fra Bergen. Hun har sittet i Hordaland SUs fylkesstyre, og vært landsstyrerepresentant i to år og medlem av feministisk utvalg. Maria har også vært mobiliseringsansvarlig for SUs sommerfestival 2018.

Miljløpolitisk leder
Guro Aasaaren

46674942
guro@su.no

Guro er 20 år, studerer statsvitenskap på UIO og kommer fra Lillesand i Aust-Agder. Hun har tidligere vært regional for Cuba, leder av studentlaget i Oslo, LS-representant og fylkesleder i Aust-Agder, og lokallagsleder for Arendal og Grimstad SU. Hun har også sittet to perioder i miljøpolitisk utvalg.

Faglig leder
Balder Alvær Olafsen

47462520
balder@su.no

Balder er 20 år og er født i Oslo. Han startet sitt engasjement i Bærum SU og ble senere leder der. De siste to årene har han vært fylkesleder for Akershus og sittet i internasjonalt utvalg. Balder har også vært landsstyrerepresentant og sitter i arbeidsutvalget til Fagforbundets tannhelsekampanje.

Sentralstyremedlem
Sarah Lilleberg Safavifard

41285203
sarah@su.no

Sarah er 20 år og kommer fra Oslo. Hun har tidligere vært leder i Oslo SU og nestleder i Østkanten SU. Sarah er instruktør i feministisk selvforsvar og sitter nå i styret i Gamle Oslo SV

Sentralstyremedlem
Jon Machlik

95724320
jon@su.no

Jon er 22 år og fra Tromsø. Han har sittet som regional for Isødet og økonomiansvarlig for Troms SU.

Sentralstyremedlem
Luka Andrine Hansen Dyrnes

41352096
luka@su.no

Luka er 19 år gammel og kommer fra Tøyen i Oslo. Hun har tidligere sittet i miljøpolitisk utvalg, vært landsstyrerepresentant og leder av Oslo SU.

Sentralstyremedlem
Rikke Smisetfoss Sørdahl

92625661
rikke@su.no

Rikke Sørdahl er 19 år kommer fra Sunndal Kommune i Møre og Romsdal. Hun har tidligere vært leder for Sunndal SU, fylkesleder samt landsstyrerepresentant for Møre og Romsdal SU.

Sentralstyremedlem
Oda Amalie Kise Hjertstrøm

90245564
oda.amalie@su.no

Oda Amalie er 25 år og kommer fra Sauherad i Telemark. Hun er tidligere fylkesleder i Buskerud og Nord-Trøndelag Sosialistisk Ungdom, og har vært regional fadder for både Cuba og Midgard. Hun har også vært nestleder i Trøndelag SU.


Isødet

Isødet består av Nordland, Troms og Finnmark

Faddere i sentralstyret:

Sarah Lilleberg Safavifard
41285203
sarah@su.no

Jon Machlik
95724320
jon@su.no

Regional fadder:

Johanne Østengen
91 85 32 48
isodet@su.no


Vestunionen

Vestunionen består av Sogn og Fjordane, Hordaland og Rogaland

Faddere i sentralstyret:

Oda Amalie Kise Hjertstrøm
90245564
oda.amalie@su.no

Balder Alvær Olafsen
47462520
balder@su.no

Regional fadder:

Kristin Storhaug
90 02 55 40
vestunionen@su.no


Østblokka

Østblokka består av Oppland, Hedmark, Akershus, Oslo og Østfold

Faddere i sentralstyret:

Rikke Sørdahl
92625661
rikke@su.no

Helga Hustveit
94836260
helga@su.no

Regional fadder:

Ane Maus Sandvig
47 03 72 35
austblokka@su.no


Midgard

Midgard består av Trøndelag og Møre og Romsdal

Faddere i sentralstyret:

Maria Bonita Igland
92650306
maria.bonita@su.no

Alexander Lange
93845458
alexander@su.no

Regional fadder:

Åsa Kjerstine Kjølberg Moen
90 96 79 43
midgard@su.no


Cuba

Cuba består av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder og Vest-Agder

Faddere i sentralstyret:

Guro Aasaaren
466 74 942
guro@su.no

Luka Dyrnes
413 52 096
luka@su.no

Regional fadder:

Audun Hammer Hovda
93 25 90 46
cuba@su.no

Akershus

Dina Larsdatter Knudsen
412 07 233
akershus@su.no


Asker SU:
Eskil Vik Urdal
472 59 809
asker@su.no

Bærum SU:
Simon Eick Brække
997 37 301
baerumsu@gmail.com

Follo SU:
Live Solhaug
467 85 914
follo@su.no

Lillestrøm SU:
Audun Nistad
465 02 354
lillestrom@su.no

Nesodden SU:
Tristan Dahl
958 37 707
nesodden@su.no

Øvre Romerike SU:
Are Øversjøen
406 05 688
are.oversjo@gmail.com

NMBU Sosialistiske Studenter: 
Audun Hammer Hovda
932 59 046

Finnmark

Johanne Østengen
918 53 248
isodet@su.no


 

Møre og Romsdal

Petter A. Wadstensvik
465 19 835
moreogromsdal@su.no


Molde SU:
Ådne Gjøen Heggdal
986 02 204
molde@su.no

Ålesund SU:
Trisha Magdaraog Masocol
450 32 819
trisha00.tmm@gmail.com

Nordmøre SU:
Petter Wadstensvik
465 19 835
nordmore@su.no

Volda og Ørsta SU:
Heidrun Sunde Stokke
974 94 544
volda.orsta@su.no

Oslo

Mina Jørgensen Bergen
981 39 631
oslo@su.no


Vestkanten SU:
Kajsa Falsen
401 67 225
vestkantensu@gmail.com

Østkanten SU:
Tim Khatsiev
941 77 162
ostkanten@su.no

Oslo Sosialistiske Studenter:
Kristine Odgaard Jacobsen
413 22 431
Oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com

Telemark

Amalie Larsen
926 77 108
telemark@su.no


Grenland SU:
Vilde Athena Berg-Nilsen
954 90 065
vildebergnilsen@gmail.com

Seljord SU:
Aron Lona Altinpinar
938 27 965
seljord@su.no

Vestfold

Vilja Antonsen
451 37 027
vestfold@su.no


Tønsberg SU:
Julia Elise Iversen
993 46 565
tonsberg@su.no

Horten SU
Katja Halvorsen
482 14 889
katjar.99@hotmail.com

Agder

Magnus Nygaard
413 80 418
agder@su.no


Arendal SU:
Marius Valsik Berg
994 83 502
marius.v.b@outlook.com

Kristiansand SU:
Eline Rose Schmidt Lund
904 13 707
kristiansand@su.no

Hedmark

Oda Tømmerberg
450 63 788
hedmark@su.no


Hamar SU:
Simon Pettersen
406 08 295
simon.pettersen96@hotmail.com

Nordland

Line Sandvær
477 53 060
nordland@su.no


Bodø SU:
Karen Skogsholm
406 41 984
bodo@su.no

Rana SU:
Marthe Bogen
994 37 716
rana@su.no

Sortland SU:
Lise Reinsnes
415 04 999
sortland@su.no

Vågan SU:
Sebastian Kjønsø
957 46 849
sebastiankjonso@hotmail.com

Narvik SU:
Malin Wold Fikseth
456 67 488
narvik@su.no 

Rogaland

Lars Utne Vaage
454 75 892
rogaland@su.no

Stavanger SU:
Karen Løland
477 00 068
karen.loeland@hotmail.com

Troms

Maja Sandvik Lockert
991 07 306
troms@su.no


Midt-Troms SU:
Oscar Nergård
906 57 671
oscar33@gmail.com

Tromsø SU:
Lukas Ervik Anfinsen
941 40 508
tromso@su.no

UiT SV (studentlag): 
Matias Hogne Kjerstad
416 55 304
Matias.hogne.kjerstad@gmail.com

Østfold

Kristian-Manuel Duong
916 82 072
ostfold@su.no


Indre Østfold SU:
Karl Inggard Sæther
979 81 870
indreostfold.su@outlook.com

Moss SU:
Linnea Sandsberg
473 47 972
moss@su.no

Nedre Glomma SU:
Zabrin Usmail
968 35 037
nedreglomma@su.no

Buskerud

Camilla-Renate Østby Martinsen
991 51 903
buskerud@su.no


Drammen SU:
Thea-Celine Krantz Andersen
936 20 684
theacelinekrantz@hotmail.com

Kongsberg SU:
Mia Kvandal Håpnes
984 65 984
kongsberg@su.no

Ringerike SU:
Emilie Linnea Kozak Kristoffersen
907 04 214
ringerike@su.no

Hordaland

Emma Pedersen
hordaland@su.no


Bergen SU:
Carmen Bjørg Gómez Svanes
958 97 185
bergen@su.no

Nordhordland SU:
André Fresvik Klausen
919 90 632
nordhordland@su.no

Stord SU:
Tara Wiers Kvamme
909 66 492
stord@su.no

Nye Øygarden SU
Emil Øvretveit
980 22 020
emilov@live.com

Høyden SV (studentlag):
Hanne Bolstad
974 12 121
Hanne.sb@hotmail.com

Oppland

Hanne Myrvoll
476 79 222
oppland@su.no


Hadeland SU:
Idunn Rækken Marthinsen
984 06 880
hadelandsu@gmail.com

Sogn og Fjordane

Vemund Saltnes
91 34 93 52
sognogfjordane@su.no


Sogndal SU:
Hans Christian Knudsen
959 23 462
sogndal@su.no

Gloppen SU
Stijn Poland
975 35 945
gloppen@su.no

Balestrand SU
Sander Fjærstad
941 90 334
balestrand@su.no

Trøndelag

Kjerstin Ryghaug Sundal
406 04 324
trondelag@su.no


Trondheim SU:
Jenny Nordaune
951 79 296
trondheim@su.no

Trondheim SV studentlag:
Lise Kristin Nymo
454 28 061

Del Kontakt på: