Forside Kontakt

Generelt
Hovedkontoret:

post@su.no
+47 21 93 33 50

Postadresse:
Sosialistisk Ungdom
Hagegata 22, 0653 Oslo

Faks: +47 21 93 33 01

Spørsmål om SU:
Maren Skovly

post@su.no
+47 21 93 33 50

Maren hjelper deg med:

  • Medlemsskap
  • Spørsmål om økonomi, frifond, reiseregning og reise

Pressehenvendelser:
Andreas Sjalg Unneland

andreas.sjalg@su.no
+47 : 93 88 34 64

Leder
Andreas Sjalg Unneland

93883464
andreas.sjalg@su.no

Andreas er 24 år og kommer fra Fjell i Hordaland. Han er folkevalgt for SV i Fjell kommune. Han har tidligere vært leder for studentlaget til SU i Bergen og vært ansvarlig for de folkevalgte i SU. Han har arbeidet som valgkamp- og organisasjonssekretær for Bergen SV.

Generalsekretær
Aila Emilie Kamaly

99443274
aila@su.no

Aila er 23 år og kommer fra Gjøvik i Oppland. Hun har tidligere vært lokallagsleder i Gjøvik, Land og Toten SU, fylkesleder og landsstyrerepresentant for Oppland SU og medlem av SUs skoleringsutvalg. Hun har sittet i sentralstyret siden 2015 og var SUs feministiske leder 2016-2018.

1. nestleder
Synnøve Kronen Snyen

99434779
synnove@su.no

Synnøve er 22 år og kommer fra Oppegård i Akershus. Hun har vært leder i Follo SU, og nestleder og leder i Akershus SU. Hun har sittet i internasjonalt utvalg i SU, og er nå kommunestyrerepresentant for SV i Oppegård.

2. nestleder
Helga Hustveit

94836260
helga@su.no

Helga er 23 år og kommer fra Eidsvoll. Hun har tidligere vært regional representant for Østblokka, sittet i miljøpolitisk utvalg, og vært miljøpolitisk leder i sentralstyret. Hun studerer miljø- og utviklingsstudier ved NMBU.

1. Vara til AU og Internasjonal leder
Alexander Fossen Lange

93845458
alexander@su.no

Alexander er internasjonal leder i SU og har tidligere sittet i landsstyret, vært nestleder i Akershus SU og sittet i internasjonalt utvalg. Han har en bachelorgrad i internasjonale studier og tar nå en mastergrad i historie.

2. vara til AU og feministisk leder
Maria Bonita Igland

92650306
maria.bonita@su.no

Maria Bonita er 19 år gammel og kommer fra Bergen. Hun har sittet i Hordaland SUs fylkesstyre, og vært landsstyrerepresentant i to år og medlem av feministisk utvalg. Maria har også vært mobiliseringsansvarlig for SUs sommerfestival 2018.

Miljløpolitisk leder
Guro Aasaaren

46674942
guro@su.no

Guro er 20 år, studerer statsvitenskap på UIO og kommer fra Lillesand i Aust-Agder. Hun har tidligere vært regional for Cuba, leder av studentlaget i Oslo, LS-representant og fylkesleder i Aust-Agder, og lokallagsleder for Arendal og Grimstad SU. Hun har også sittet to perioder i miljøpolitisk utvalg.

Faglig leder
Balder Alvær Olafsen

47462520
balder@su.no

Balder er 20 år og er født i Oslo. Han startet sitt engasjement i Bærum SU og ble senere leder der. De siste to årene har han vært fylkesleder for Akershus og sittet i internasjonalt utvalg. Balder har også vært landsstyrerepresentant og sitter i arbeidsutvalget til Fagforbundets tannhelsekampanje.

Sentralstyremedlem
Sarah Lilleberg Safavifard

41285203
sarah@su.no

Sarah er 20 år og kommer fra Oslo. Hun har tidligere vært leder i Oslo SU og nestleder i Østkanten SU. Sarah er instruktør i feministisk selvforsvar og sitter nå i styret i Gamle Oslo SV

Sentralstyremedlem
Jon Machlik

95724320
jon@su.no

Jon er 22 år og fra Tromsø. Han har sittet som regional for Isødet og økonomiansvarlig for Troms SU.

Sentralstyremedlem
Luka Andrine Hansen Dyrnes

41352096
luka@su.no

Luka er 19 år gammel og kommer fra Tøyen i Oslo. Hun har tidligere sittet i miljøpolitisk utvalg, vært landsstyrerepresentant og leder av Oslo SU.

Sentralstyremedlem
Rikke Smisetfoss Sørdahl

92625661
rikke@su.no

Rikke Sørdahl er 19 år kommer fra Sunndal Kommune i Møre og Romsdal. Hun har tidligere vært leder for Sunndal SU, fylkesleder samt landsstyrerepresentant for Møre og Romsdal SU.

Sentralstyremedlem
Oda Amalie Kise Hjertstrøm

90245564
oda.amalie@su.no

Oda Amalie er 25 år og kommer fra Sauherad i Telemark. Hun er tidligere fylkesleder i Buskerud og Nord-Trøndelag Sosialistisk Ungdom, og har vært regional fadder for både Cuba og Midgard. Hun har også vært nestleder i Trøndelag SU.


Isødet

Isødet består av Nordland, Troms og Finnmark

Faddere i sentralstyret:

Sarah Lilleberg Safavifard
41285203
sarah@su.no

Jon Machlik
95724320
jon@su.no

Regional fadder:

Johanne Østengen
91 85 32 48
isodet@su.no


Vestunionen

Vestunionen består av Sogn og Fjordane, Hordaland og Rogaland

Faddere i sentralstyret:

Oda Amalie Kise Hjertstrøm
90245564
oda.amalie@su.no

Balder Alvær Olafsen
47462520
balder@su.no

Regional fadder:

Kristin Storhaug
90 02 55 40
vestunionen@su.no


Østblokka

Østblokka består av Oppland, Hedmark, Akershus, Oslo og Østfold

Faddere i sentralstyret:

Rikke Sørdahl
92625661
rikke@su.no

Helga Hustveit
94836260
helga@su.no

Regional fadder:

Ane Maus Sandvig
47 03 72 35
austblokka@su.no


Midgard

Midgard består av Trøndelag og Møre og Romsdal

Faddere i sentralstyret:

Maria Bonita Igland
92650306
maria.bonita@su.no

Alexander Lange
93845458
alexander@su.no

Regional fadder:

Åsa Kjerstine Kjølberg Moen
90 96 79 43
midgard@su.no


Cuba

Cuba består av Buskerud, Vestfold, Telemark, Aust-Agder og Vest-Agder

Faddere i sentralstyret:

Guro Aasaaren
466 74 942
guro@su.no

Luka Dyrnes
413 52 096
luka@su.no

Regional fadder:

Audun Hammer Hovda
93 25 90 46
cuba@su.no

Akershus SU

Dina Larsdatter Knudsen
41 20 72 33
akershus@su.no


Asker SU:
Eskil Vik Urdal
47 25 98 09
asker@su.no

Bærum SU:
Alvilde Nissen-Lie
99 73 73 01
baerumsu@gmail.com

Follo SU:
Live Solhaug
46 78 59 14
follo@su.no

Nesodden SU:
Tristan Dahl
95 83 77 07
tristan.dahl@icloud.com

Romerike SU:
Alexander Gjelsvik Ravnanger
95 33 18 16
romerikesu@gmail.com

Rælingen SU: 
Audun Nistad
465 02 354

NMBU Sosialistiske Studenter: 
Audun Hammer Hovda
932 59 046

Finnmark SU

 


Alta SU:
Mathilde Andersson
95 13 34 66
mathilde_andersson@yahoo.no

 

Møre og Romsdal SU

Victor Starheim
41 35 75 20
moreogromsdal@su.no


Molde SU:
Ådne Gjøen Heggdal
98 60 22 04
molde@su.no

Kristiansund SU:
Petter Andreas Wadstensvik
46 51 98 35
kristiansund@su.no

Sunndal SU:
Aurora Stafsnes Håkonsen
90 52 93 97
aurora.haakonsen@gmail.com

Ålesund SU:
Trisha Magdaraog Masocol
45 03 28 19
trisha00.tmm@gmail.com

Volda og Ørsta SU:
Heidrun Sunde Stokke
97 49 45 44
volda.orsta@su.no

Oslo SU

Astri Elgethun
41 38 74 19
oslo@su.no


Vestkanten SU:
Inga Maria Gudbjargardottir Evang
46 95 91 41
vestkantensu@gmail.com

Østkanten SU:
Mina Bergem
98 13 96 31
ostkantensu@gmail.com

Oslo Sosialistiske Studenter:
Silje Synøve Vadheim Høgelid
907 58 128
Oslo.sosialistiske.studenter@gmail.com

Telemark SU

Amalie Larsen
92677108
telemark@su.no


Grenland SU:
Vilde Athena Berg-Nilsen
95 49 00 65
vildebergnilsen@gmail.com

Notodden SU:
Sondre Alvestad
41 21 07 22
notodden@su.no

Seljord SU:
Aron Lona Altinpinar
93 82 79 65
seljord@su.no

Tinn SU:
Kristine Rasmussen
46 54 30 56
tinn@su.no

Vestfold SU

Vilja Antonsen
45 13 70 27
vestfold@su.no


Larvik SU:
Vetle Straume
45 96 53 60
larvik@su.no

Sandefjord SU:
Thore Sebastian Nielsen (SV)
91 78 0 277
sebastian.nielsen@me.com

Tønsberg SU:
Julia Elise Iversen
99 34 65 65
tonsberg@su.no

Horten SU
Katja Halvorsen
48 21 48 89
katjar.99@hotmail.com

Agder SU

Magnus Nygaard
413 80 418
agder@su.no


Arendal SU:
Marius Valsik Berg
99 48 35 02
marius.v.b@outlook.com

Grimstad SU:
Inga Stoveland Dekko
41 43 13 27
indekko@online.no

Kristiansand SU:
Eline Rose Schmidt Lund
90 41 37 07
kristiansand@su.no

Hedmark SU

Oda Tømmerberg
45 06 37 88
hedmark@su.no


Hamar SU:
Simon Pettersen
40 60 82 95
simon.pettersen96@hotmail.com

Nordland SU

Line Sandvær
47 75 30 60
nordland@su.no


Bodø SU:
Armand Alexander Strømmen-Bakhtiar
90 28 59 29
bygglandet@gmail.com

Rana SU:
Marthe Bogen
99 43 77 16
rana@su.no

Sortland SU:
Lise Reinsnes
41 50 49 99
sortland@su.no

Vestvågøy SU:
Anette Nordahl
41 23 55 00
Anettenord1@hotmail.com

Vågan SU:
Sebastian Kjønsø
95 74 68 49
sebastiankjonso@hotmail.com

Fauske SU:
Marie Adele Vedal
98022564
marie.vedal@hotmail.com

Rogaland SU

Maud Karin Kristiansen
91 14 45 67
rogaland@su.no

Haugaland SU:
Reidar Sand
92 47 3 026
haugalandsu@hotmail.com

Stavanger SU:
Jørgen Hestnes
47 52 37 03

Troms SU

Maja Sandvik Lockert
99 10 73 06
troms@su.no


Harstad SU:
Vilde Chruickshank
90 70 89 97
harstad@su.no

Midt-Troms SU:
Oscar Nergård
90 65 76 71
oscar33@gmail.com

Tromsø SU:
Norun Kristine Kjerstad
97 46 86 03
tromso@su.no

UiT SV (studentlag): 
Matias Hogne Kjerstad
416 55 304

Østfold SU

Othelie Brødholt
91 00 55 34
ostfold@su.no


Fredrikstad SU:
Frankie Rød
91 18 66 18
SUfredrikstad@gmail.com

Indre Østfold SU:
Karl Inggard Sæther
97 98 18 70
indreostfold.su@outlook.com

Moss og omegn SU:
Leon Nathaniel Stellander
98 0 027 96
moss@su.no

Nedre Glomma SU:
Zabrin Usmail
91 27 93 98
nedreglomma@su.no

Buskerud SU

Erlend Ødegård
99 30 44 90
buskerud@su.no


Drammen SU:
Anneli Drevdal
48 15 86 61
drammen@su.no

Hallingdal SU:
Vilde Hefte
47 24 61 27
hallingdal@su.no

Ringerike SU:
Hedda Rød Ouassou
45 47 49 95
ringerike@su.no

Hordaland SU

Emma Pedersen
hordaland@su.no


Askøy SU:
Marthe-Antonie Synnevåg
45 00 13 61
askoysu@gmail.com

Bergen SU:
Carmen Bjørg Gómez Svanes
95 89 71 85
bergen@su.no

Blodbyen SU:
Erik Chancy
98 60 44 89
blodbyen@su.no

Nordhordland SU:
André Fresvik Klausen
91 99 06 32
nordhordland@su.no

Stord SU:
Tara Wiers Kvamme
90 96 64 92
stord@su.no

Voss SU:
Lillian Time
90 03 68 60
voss@su.no

Nye Øygarden SU
Emil Øvretveit
98022020
emilov@live.com

Høyden SV (studentlag):
Hanne Bolstad
974 12 121

Oppland SU

Hanne Myrvoll
476 79 222
oppland@su.no


Hadeland SU:
Idunn Rækken Marthinsen
98 40 68 80
hadelandsu@gmail.com

Gjøvik og Toten SU:
Herbjørg Lind
91 17 13 28
herbjorg.lind@hotmail.com

Sogn og Fjordane SU

Vemund Saltnes
91 34 93 52
sognogfjordane@su.no


Sogndal SU:
Hans Christian Knudsen
95923462
hans.christian.99@hotmail.com

 

Gloppen SU
Emma Meland Fønstelien
90 93 4 397
gloppen@su.no

 

Balestrand SU
Sander Fjærstad
94 19 03 34
balestrand@su.no

 

Indre Sunnfjord SU
Hjørdis Kristina Kure
40 54 67 80
hjordis.kristina@gmail.com

Trøndelag SU

Kjerstin Ryghaug Sundal
40 60 43 24
trondelag@su.no


Trondheim SU:
Erlend Andreas Malvik Andresen
48 24 98 87
trondheim@su.no

Innherred SU:
Eskil Elias Foyn Brundtvedt
93 81 98 42
eskilfoynbrun@gmail.com

Trondheim SV studentlag:
Lise Kristin Nymo
454 28 061

Del Kontakt på: