Her finner du kontaktinformasjon til sentralstyret og informasjon om hva de kan hjelpe deg med.

Sentralstyret består av leder, generalsekretær og 11 andre styremedlemmer. De står for den daglige politiske og organisatoriske driften av SU nasjonalt.

Arbeidsutvalget

Synnøve Kronen Snyen

Leder

(+47) 994 34 779
synnove@su.no

Leder (+47) 994 34 779synnove@su.no

Luka Andrine Hansen Dyrnes

Generalsekretær

(+47) 413 52 096
luka@su.no

Generalsekretær (+47) 413 52 096luka@su.no

Balder Alvær Olafsen

1. nestleder

(+47) 474 62 520
balder@su.no

1. nestleder (+47) 474 62 520balder@su.no

Agathe B. Waage

2. nestleder

(+47) 454 21 290
agathe@su.no

2. nestleder (+47) 454 21 290agathe@su.no

Sentralstyret

Sunniva Leikanger Yndestad

1. Vara til AU og feministisk leder

(+47) 471 79 595
sunniva@su.no

1. Vara til AU og feministisk leder (+47) 471 79 595sunniva@su.no

Hans Christian Knudsen

2. vara til AU og styremedlem

(+47) 959 23 462
hans-christian@su.no

2. vara til AU og styremedlem (+47) 959 23 462hans-christian@su.no

Alexander Fossen Lange

Internasjonal leder

(+47) 938 45 458
alexander@su.no

Internasjonal leder (+47) 938 45 458alexander@su.no

Frida Nodeland Indregard

Miljøpolitisk leder

(+47) 959 14 671
frida@su.no

Miljøpolitisk leder (+47) 959 14 671frida@su.no

Audun Hammer Hovda

Faglig leder

(+47) 932 59 046
audun.hovda@su.no

Faglig leder (+47) 932 59 046audun.hovda@su.no

Eirin Miljeteig Helgesen

Sentralstyremedlem

(+47) 951 04 246
eirin@su.no

Sentralstyremedlem (+47) 951 04 246eirin@su.no

Nilofar Nori

Antirasistisk leder

(+47) 973 77 410
nilofar@su.no

Antirasistisk leder (+47) 973 77 410nilofar@su.no

Maiken Sætran Lium

Sentralstyremedlem

(+47) 476 04 539
maiken@su.no

Sentralstyremedlem (+47) 476 04 539maiken@su.no

Mina Jørgensen Bergem

Sentralstyremedlem

(+47) 981 39 631
mina@su.no

Sentralstyremedlem (+47) 981 39 631mina@su.no