Her finner du kontaktinformasjon til sentralstyret og informasjon om hva de kan hjelpe deg med.

Sentralstyret består av leder, generalsekretær og 8 andre styremedlemmer. De står for den daglige politiske og organisatoriske driften av SU nasjonalt.

Arbeidsutvalget

Synnøve Kronen Snyen

Leder

(+47) 994 34 779
synnove@su.no

Leder (+47) 994 34 779synnove@su.no

Frida Nodeland Indregard

Generalsekretær

(+47) 959 14 671
frida@su.no

Generalsekretær (+47) 959 14 671frida@su.no

Eirin Miljeteig Helgesen

1. nestleder

(+47) 951 04 246
eirin@su.no

1. nestleder (+47) 951 04 246eirin@su.no

Anette Arneberg

2. nestleder

(+47) 476 33 204
anette@su.no

2. nestleder (+47) 476 33 204anette@su.no

Sentralstyret

Linnea Sandsberg

1. Vara til AU og feministisk leder

(+47) 473 47 972
linnea@su.no

1. Vara til AU og feministisk leder (+47) 473 47 972linnea@su.no

Emma Pedersen

2. vara til AU og faglig leder

(+47) 406 14 276
emma@su.no

2. vara til AU og faglig leder (+47) 406 14 276emma@su.no

Viktor Moe Hegerberg

Miljøpolitisk leder

(+47) 466 93 172
viktor@su.no

Miljøpolitisk leder (+47) 466 93 172viktor@su.no

Kaja Yngsdal Hilleren

Internasjonal leder

(+47) 468 11 912
kaja@su.no

Internasjonal leder (+47) 468 11 912kaja@su.no

Johanne Østengen

Sentralstyremedlem

(+47) 918 53 248
johanne@su.no

Sentralstyremedlem (+47) 918 53 248johanne@su.no

Vilde Athena Berg-Nilsen

Sentralstyremedlem

(+47) 954 90 065
vilde@su.no

Sentralstyremedlem (+47) 954 90 065vilde@su.no