Vestland

Leder
Salman Akhtar Chaudhry
(+47) 405 45 038
vestland@su.no

Fylkessekretær
Rasmus Madsen Berg
vestland@su.no

Vil du starte et lokallag?
Har vi ikke lokallag der du bor? Send e-post til vestland@su.no, så hjelper vi deg med å starte opp!

Balestrand
Sander Fjærstad
(+47) 941 90 334
balestrand@su.no

Bergen
Mari Elin Chamberlain
(+47) 466 49 766
bergen@su.no

Gloppen
Stijn Poland
(+47) 975 35 945
gloppen@su.no

Sogndal
Rasmus Tennø Loe
(+47) 482 78 107
sogndal@su.no

Stord
Inger Christin Hystad Barane
(+47) 407 44 602
stord@su.no

Øygarden
Emil Øvretveit
(+47) 980 22 020
oygarden@su.no

Høyden SV (studentlag)
Augusta Moen Opsahl
(+47) 974 25 485
hoydensosialist@gmail.com