Vestland

Leder
Rebekka Bod Nes
(+47) 980 68 705
vestland@su.no

Fylkessekretær
Hlin-Såga Kyrkjeøy
vestland@su.no

Vil du starte et lokallag?
Har vi ikke lokallag der du bor? Send e-post til vestland@su.no, så hjelper vi deg med å starte opp!

Balestrand
Sander Fjærstad
(+47) 941 90 334
balestrand@su.no

Bergen
Rasmus Madsen Berg
(+47) 948 42 363
bergen@su.no

Gloppen
Stijn Poland
(+47) 975 35 945
gloppen@su.no

Sogndal
Rasmus Tennø Loe
(+47) 482 78 107
sogndal@su.no

Stord
Veronika Hildebrandt-Paulin
(+47) 934 25 211
stord@su.no

Øygarden
Jonas Aleksander Foldnes
(+47) 463 41 107
oygarden@su.no

Høyden SV (studentlag)
Augusta Moen Opsahl
(+47) 974 25 485
hoydensosialist@gmail.com