Vestland

Leder
Hlin-Såga Kyrkjeøy
(+47) 936 74 658
vestland@su.no

Fylkessekretær
Bjørn-Sigurd Sælevik Fjose
vestland@su.no

Vil du starte et lokallag?
Har vi ikke lokallag der du bor? Send e-post til vestland@su.no, så hjelper vi deg med å starte opp!

Balestrand
Sander Fjærstad
(+47) 941 90 334
balestrand@su.no

Bergen
Simran Sophia Skulberg de Souza
(+47) 909 26 760
bergen@su.no

Gloppen
Nathalie Rolland
(+47) 919 96 160
gloppen@su.no

Sogndal
Tea Volle
(+47) 482 79 398
sogndal@su.no

Stord og Bømlo
Rebecca Irgens
(+47) 468 52 075
stord@su.no

Øygarden
Emil Øvretveit
(+47) 980 22 020
oygarden@su.no

Høyden SV (studentlag)
Augusta Moen Opsahl
(+47) 974 25 485
hoydensosialist@gmail.com