Vestfold og Telemark

Leder
Andrey Arnsteinovich Fjeldstad
941 97 707
vestfold.telemark@su.no

Vil du starte et lokallag?
Har vi ikke lokallag der du bor? Send e-post til vestfold.telemark@su.no, så hjelper vi deg med å starte opp!

Grenland
Vilde A. Berg-Nilsen
(+47) 954 90 065
grenland@su.no

Holmestrand
Tobias Sanaker Dagestad
(+47) 910 07 429
holmestrand@su.no

Horten
Theodor Andersen
(+47) 454 14 107
horten@su.no

Kragerø
Johannes Molvik Brekka
(+47) 477 10 552
kragero@su.no

Midt-Telemark
Anja Wendelborg Risdalen
(+47) 464 17 925
midt-telemark@su.no

Tinn
Mari Røbergshagen
(+47) 482 02 433
tinn@su.no

Tønsberg
Mille Charlotte Sjøttem
(+47) 981 46 126
tonsberg@su.no