Faddere

Cuba

Cuba består av Agder og Vestfold og Telemark.

Regional fadder
Aram Karim
(+47) 918 61 535
cuba@su.no

Faddere i Sentralstyret
Alexander Fossen Lange
(+47) 938 45 458
alexander@su.no
Maiken Sætran Lium
(+47) 476 04 539
maiken@su.no

Isødet

Isødet består av Nordland og Troms og Finnmark.

Regional fadder
Maja Sandvik Lockert
(+47) 991 07 306
isodet@su.no

Faddere i Sentralstyret
Agathe Brautaset Waage
(+47) 454 21 290
agathe@su.no
Frida Nodeland Indregard
(+47) 959 14 671
frida@su.no

Midgard

Midgard består av Trøndelag og Møre og Romsdal.

Regional fadder
Frederick Nilsen
(+47) 941 57 390
midgard@su.no

Faddere i Sentralstyret
Sunniva Leikanger Yndestad
(+47) 471 79 595
sunniva@su.no
Nilofar Nori
(+47) 973 77 410
nilofar@su.no

Vestunionen

Vestunionen består av Rogaland og Vestlandet.

Regional fadder
Emma Pedersen
(+47) 406 14 276
vestunionen@su.no

Faddere i Sentralstyret
Audun Hammer Hovda
(+47) 932 59 046
audun.hovda@su.no
Mina Jørgensen Bergem
(+47) 981 39 631
mina@su.no

Østblokka

Østblokka består av Oslo, Viken og Innlandet.

Regional fadder
Johanne Østengen
(+47) 918 53 248
austblokka@su.no

Faddere i Sentralstyret
Hans Christian Knudsen
(+47) 959 23 462
alexander@su.no
Eirin Miljeteig Helgesen
(+47) 951 04 246
eirin@su.no