Viken

Leder
Sigve Grøndahl Fredriksen
468 25 294
viken@su.no

Vil du starte et lokallag?
Har vi ikke lokallag der du bor? Send e-post til viken@su.no, så hjelper vi deg med å starte opp!

Lokallag i Viken:

Asker
Ruth Reiering
415 77 575
asker@su.no

Bærum
Erlend Bøckmann Eldevik
921 59 105
baerum@su.no

Drammen
Guro Sofie Fald Steinsholt
902 46 007
drammen@su.no

Follo
Live Solhaug
467 85 914
follo@su.no

Indre Østfold
Gjermund Wangberg Holmsen Ihlebekk
477 19 942
indreostfold@su.no

Jevnaker SU
Vetle Ringdahl Nefjen
454 96 373
jevnaker@su.no

Kongsberg
Ingrid Sofie Thiis
468 20 882
kongsberg@su.no

Lillestrøm
Lisa Marie Bredesen
905 48 052
lillestrom@su.no

Moss
Stine Czilling
948 34 842
moss@su.no

Nedre Glomma
Herman Osvold Askheim
451 17 462
nedreglomma@su.no

Nesodden
Reyhan Falch
907 03 273
nesodden@su.no

Ringerike
Mina Minaie
991 56 331
ringerike@su.no

Øvre Romerike
Emma Marie Fosshaug-Strand
955 59 506
ovreromerike@su.no

NMBU Sosialistiske Studenter
Audun Hammer Hovda
932 59 046
hammerhovda@gmail.com