Viken

Leder
Anne Sofie Johnsrud
(+47) 949 78 011
viken@su.no

Vil du starte et lokallag?
Har vi ikke lokallag der du bor? Send e-post til viken@su.no, så hjelper vi deg med å starte opp!

Lokallag i Viken:

Asker
Sky Hoel Wagle
(+47) 478 78 778
asker@su.no

Bærum
Mona Waarieh
(+47) 458 42 744
baerum@su.no

Drammen
Guro Sofie Fald Steinsholt
(+47) 902 46 007
drammen@su.no

Follo
Anon Yu Henriksen
(+47) 980 05 606
follo@su.no

Indre Østfold
Gjermund Wangberg Holmsen Ihlebekk
(+47) 477 19 942
indreostfold@su.no

Jevnaker SU
Vetle Ringdahl Nefjen
(+47) 454 96 373
jevnaker@su.no

Hallingdal SU
Tiril Strasser Gjeldokk
(+47) 469 61 196
hallingdal@su.no

Kongsberg
Ingrid Sofie Thiis
(+47) 468 20 882
kongsberg@su.no

Nedre Romerike
Julie Kanutte Oppegaard Risøe
(+47) 981 98 771
nedreromerike@su.no

Moss
Mah-Noor Baig
(+47) 980 60 391
moss@su.no

Nedre Glomma
Herman Osvold Askheim
(+47) 451 17 462
nedreglomma@su.no

Nesodden
Tomas Hagerup Kacelnik
(+47) 954 55 769
nesodden@su.no

Ringerike
Mina Minaie
(+47) 991 56 331
ringerike@su.no

Øvre Romerike
Hanna Kristoffersen Lundby
(+47) 467 75 877
ovreromerike@su.no

NMBU Sosialistiske Studenter
Yonatan Bisrat Taye
(+47) 900 11 619
nmbu@sv.no