Viken

Leder
Sigve Grøndahl Fredriksen
468 25 294
viken@su.no

Vil du starte et lokallag?
Har vi ikke lokallag der du bor? Send e-post til viken@su.no, så hjelper vi deg med å starte opp!

Lokallag i Viken:

Asker
Sky Hoel Wagle
(+47) 478 78 778
asker@su.no

Bærum
Erlend Bøckmann Eldevik
(+47) 921 59 105
baerum@su.no

Drammen
Guro Sofie Fald Steinsholt
(+47) 902 46 007
drammen@su.no

Follo
Anon Yu Henriksen
(+47) 980 05 606
follo@su.no

Indre Østfold
Gjermund Wangberg Holmsen Ihlebekk
(+47) 477 19 942
indreostfold@su.no

Jevnaker SU
Vetle Ringdahl Nefjen
(+47) 454 96 373
jevnaker@su.no

Hallingdal SU
Bjørn-Egil Johnsen Tørrissen
(+47) 970 11 034
hallingdal@su.no

Kongsberg
Ingrid Sofie Thiis
(+47) 468 20 882
kongsberg@su.no

Lillestrøm
Lisa Marie Bredesen
(+47) 905 48 052
lillestrom@su.no

Moss
Mah-Noor Baig
(+47) 980 60 391
moss@su.no

Nedre Glomma
Herman Osvold Askheim
(+47) 451 17 462
nedreglomma@su.no

Nesodden
Reyhan Falch
(+47) 907 03 273
nesodden@su.no

Ringerike
Mina Minaie
(+47) 991 56 331
ringerike@su.no

Øvre Romerike
Emma Marie Fosshaug-Strand
(+47) 955 59 506
ovreromerike@su.no

NMBU Sosialistiske Studenter
Yonatan Bisrat Taye
(+47) 900 11 619
nmbu@sv.no